Leasing pracowniczy


KONTAKT

leasing pracowniczy w PoznaniuZa sukcesem firmy stoi nie tylko idea i wizja założyciela, ale przede wszystkim praca dziesiątek wykwalifikowanych specjalistów, którzy od podstaw realizują założenia twórcy przedsiębiorstwa. Kiedy w obecnym czasie coraz ciężej jest znaleźć pracowników o konkretnych, szczególnie technicznych, umiejętnościach, odpowiedź na ten problem przychodzi zza wschodniej granicy.

Prezentujemy Państwu ofertę leasingu pracowniczego, na którego podstawie przedsiębiorstwa mogą zyskać dostęp do wykształconych fachowców z Ukrainy, gdzie pozyskujemy osoby chętne do tymczasowego i stałego zatrudnienia.

Poznaj leasing pracowniczy Dialekt Group

Prowadzimy w Poznaniu biuro pośrednictwa pracy, zapewniając rodzimym firmom dostęp do fachowców pochodzących ze Wschodu. Jesteśmy gotowi zapewnić siłę pracowniczą klientom z takich branż, jak:

  • produkcja,
  • logistyka i transport,
  • obsługa magazynów,
  • budownictwo,
  • sprzątanie.

Oferujemy profesjonalny leasing pracowniczy, zajmując się wszelkimi formalnościami, począwszy od selekcji i rekrutacji po zdobycie odpowiedniej dokumentacji, jak:

  • zezwolenie na pracę,
  • karta pobytu,
  • oświadczenia o zamiarze powierzenia pracy,
  • zaproszenia biznesowe.

Gwarantujemy, że korzystając z pomocy Dialekt Group, będziecie mieli pewność legalnego zatrudnienia fachowców z Ukrainy. Możemy zająć się pozyskaniem zarówno szeregowych pracowników, jak i kadry kierowniczej do niemal każdej branży.

Jakie jeszcze korzyści płyną z leasingu?

Proponowany leasing pracowniczy to idealne rozwiązanie dla każdej firmy. Klient staje się poniekąd usługobiorcą względem naszej agencji, która pełni rolę pracodawcy wynajętego pracownika. Jest to nie tylko wygodne, ale również korzystne finansowo rozwiązanie – większość formalności bowiem spoczywa na naszych barkach, w tym też kwestia legalizacji pobytu i zatrudnienia.

Zawierana umowa ma charakter trójstronny – między Państwem a agencją Dialekt Group są ustalane warunki wynajmu pracownika, w tym też zakres jego obowiązków. My natomiast podpisujemy umowę z najętym fachowcem.

Do największych zalet należą również głęboka motywacja wynajętych osób do pracy, a także podobieństwo języka i kultur, co ma znaczenie pod względem wzajemnego zrozumienia na linii najemca – wynajęty pracownik.

 

Dlaczego warto wybrać specjalistów ze Wschodu?

 

Obecnie polski rynek pracowniczy nie zaspokaja potrzeb wielu przedsiębiorstw. Dlatego też Ukraina stała się źródłem pozyskiwania wykwalifikowanej kadry, która zapełnia tę lukę. Coraz częściej dotyczy to nie tylko fachowców z branż technicznych, ale też posiadających wysokie kwalifikacje profesjonalistów.

Jeśli i Państwo jesteście zainteresowani leasingiem pracowniczym, to zachęcamy do skorzystania z usług Dialekt Group z Poznania. Nasza oferta to gwarancja satysfakcji z pracy najętych fachowców.